KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16003075
nr 1600 3075
Färgetsning
Maurilio Minuzzi, "Der akrobatische Pilz". Signerad, numrerad 2473/1000. Bildmått: 13,5x10,5 cm, yttermått inklusive ram: 24x18cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:31:08
26/2 17:29:19